EUROIMPEX 3 - TWOJE NOWOCZESNE BIURO

Dolnośląskim multiserwis oraz dystrybuto urządzeń wielofunkcyjnych
Kompleksowe rozwiązania do nowoczesnego biura

Zaproszenie do współpracy

Zapraszam Państwa do współpracy z Euroimpex 3 s.c. dolnośląskim multiserwisem, dystrybutorem urządzeń wielofunkcyjnych. Istniejemy na rynku od 1995 najpierw jako oddziała jeleniogórski EUROIMPEX S.A. ogólnopolskiego przedstawiciela Nashuatec a od 2006 jako samodzielna jednostka. Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania do nowoczesnego biura. Nasz doświadczony zespół pracowników zapewnia fachową i rzetelną obsługę. W naszej ofercie jest pełen asortyment markowych urządzeń biurowych renomowanych marek.

Kopiarki
Drukarki

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielkoformatowe

Oprogramowanie documaster

Nowe urządzenia biurowe

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Nashuatec, Epson, Kyocera, Toshiba, partnerem Develop, Ricoh, Canon, Panasonic, HP.

Kopiarki poleasingowe

Proponujemy Państwu sprzedaż dzierżawę używanych, poleasingowych urządzeń wielofunkcyjnych. Oferujemy pełną gamę rozwiązań, od kompaktowych urządzeń przeznaczonych do pracy w mniejszych biurach, do produkcyjnych systemów najwyższej wydajności. Na taki sprzęt udzielamy gwarancji na okres nawet do trzech lat. Co daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i potwierdza niezawodność oferowanego przez naszą firmę sprzętu. Dzierżawa jest doskonałym narzędziem pozwalającym korzystać z pełni sprawnych i wyposażonych urządzeń bez ponoszenia kosztów ich zakupu i amortyzacji. Przez cały czas gwarancji lub dzierżawy urządzenia pozostaje pod opieką serwisu Euroimpex 3 s.c. co gwarantuje ich bezawaryjną pracę.

Usługi serwisowe

Serwis urządzeń kopiujący i drukujących, zarówno małego jak i wielkiego formatu, jest jedną z ważniejszych działalności Euroimpex 3 s.c., prowadzoną nieprzerwanie od początku istnienia firmy. Pracownicy naszego serwisu posiadają wiedze oraz doświadczenie w zakresie napraw i przeglądów urządzeń czołowych światowych producentów z branży. Pozwala to na szybką i profesjonalną obsługę klientów.

Materiały eksploatacyjne

Euroimpex 3 s.c. prowadzi sprzedaż materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych do wszystkich typów urządzeń drukujących: drukarek, kopiarek, ploterów, faksów, itp. W naszej ofercie znajdą Państwo tonery oryginalne jak i wysokiej jakości zamienniki z gwarancja jakości renomowanych producentów. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówień. Doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat działalności, ścisła współpraca z producentami sprzętu biurowego oraz wiedza i kompetencje naszych pracowników pozwoliło nam pozyskać zaufanie wielu klientów, Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo przy tworzeniu środowiska biurowego, dobór urządzeń odpowiadających indywidualnym potrzebom, wybór dogodnego sposobu finansowania, profesjonalną opiekę serwisową, regularne dostawy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Systemy produkcyjne

Euroimpex 3 s.c. posiada w swojej ofercie pełną gamę urządzeń produkcyjnych firmy Ricoh i Konica Minolta w serii Bizhub PRO, wyposażonych w zaawansowane kontrolery wydruku, cechujące się wysoką prędkością pracy, produktywnością, możliwością rozbudowy o szereg opcji wykańczania online, a przed wszystkim bardzo niskim kosztem eksploatacji. Mamy bogate doświadczenie w sprzedaży i serwisie urządzeń wysokonakładowych w drukarniach cyfrowych, punktach usługowych oraz firmowych centralnych wydruków. Nasz wyspecjalizowany serwis świadczy usługi konfiguracji, instalacji i utrzymania, pozwalające w pełni wykorzystać możliwości urządzeń i dając gwarancję pracy bez przestojów.

Urządzenia wielkoformatowe

Euroimpex 3 s.c. jest autoryzowanym serwisem i partnerem handlowych nowych i używanych urządzeń marki Ricoh dużego formatu. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w obsłudze instalacyjnej i serwisowej dla tego typu urządzeń. Sprzedajemy również używane plotery drukarki i skanery do wydruków dużego formatu. Takich producentów jak Oce, Canon i HP. Zapewniamy części i materiały dla tej gamy sprzętu.
EUROIMPEX3

Dodaj tu swój tekst nagłówka