NISZCZARKI HSM

Czy niszczysz dokumenty zgodnie z RODO?
Niszczarki dokumentów dla biura i domu.

Niszczarki zgodne z RODO

RODO jest to rozporządzenie Unii Europejskiej na temat ochrony danych osobowych. Obowiązuje od 25 maja 2018 r. Rozporządzenie to zastąpiło wszystkie przepisy o ochronie danych osobowych które obowiązywały do tej pory w całej Unii Europejskiej.

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych wymaga od wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane osobowe zapewnienia należytych środków technicznych i organizacyjnych przed nieuprawnionym dostępem. Nieprzestrzeganie tych zasad wiąże się z surowymi karami. Po upływie czasu przechowywania danych powinny być one zniszczone w prawidłowy sposób.

Najbezpieczniejszym sposobem niszczenia dokumentów i nośników danych jest niszczarka dokumentów bezpośrednio przy biurku.

Gwarancja

3 lata gwarancji na niszczarki z linii HSM Securio

Gwarancja

HSM
Wałki tnące

Jednoelementowe, hartowane, stalowe wałki tnące

Wałki tnące

HSM
Produkcja niszczarek

Niszczarki z linii HSM Securio produkowane są w Niemczech

Produkcja niszczarek

HSM
Serwis

Naprawa urządzenia w miejscu instalacji

Serwis

HSM

Dlaczego niszczarki
HSM?

Niszczarki HSM doskonale nadają się do niszczenia nośników danych w małych biurach lub w miejscu pracy. Są przystępne cenowo i bardzo wydajne, oferują łatwe w obsłudze funkcje i niszczą małe ilości danych i dokumentów poufnych w bezpieczny i niezawodny sposób. Wybrane modele tych urządzeń rozdrabniają też dyskietki, płyty CD i DVD oraz karty kredytowe.

 

EUROIMPEX3

Dodaj tu swój tekst nagłówka