WYSOKIEJ JAKOŚCI PLOTERY Ricoh, OCE Canon, HP oraz KIP

Charakteryzują się jedną z najtrwalszych konstrukcji
i wysokiej złożoności wykonywanych prac

Wysokiej jakości PLOTERY

Ploter jest jednym z bardziej skomplikowanych urządzeń peryferyjnych i jednocześnie dla osób zdecydowanych na kupno urządzenia stanowi spory wydatek. Jak każde urządzenie wymagające współpracy wielu złożonych podzespołów plotery wymagają napraw i serwisowania. Z tego względu warto zdecydować się na sprzęt lepszej jakości, od renomowanego producenta. Z doświadczeń własnych i naszych klientów wiemy że równie ważny jest systematyczny i profesjonalny serwis urządzeń. Plotery HP czy Oce charakteryzują się jedną z najtrwalszych konstrukcji i wysokiej złożoności wykonywanych prac. Niezależnie od tego czy są to plotery atramentowe, laserowe efektywna praca urządzenia powoduje zużycie mechaniczne poszczególnych elementów, które trzeba wymienić. Posiadanie plotera HP lub Oce to możliwość szybkiego skontaktowania się z przedstawicielem producenta, zamówienie niezbędnej części i jej wymiana. Tym wszystkim w imieniu klienta zajmie się nasz serwis. Oprócz doraźnego działania serwis oferuje:

Systematyczne monitorowanie pracy urządzenia

Pomoc przy konfigurowaniu pracy plotera

Porady w zakresie doboru materiałów eksploatacyjnych

Innego rodzaju doradztwo z zakresu pracy plotera

FAQ

Dlaczego warto z nami współpracować
Każdy przestój w pracy, czy to spowodowana zużyciem elementu czy awarią oznacza opźnienia w realizacji zleceń czy wręcz niemożność wywiązania się z nich, a co za tym idzie spore straty. Możliwość szybkiej i bezproblemowej naprawy staje się koniecznością. Poszukiwanie serwisu ploterów już po fakcie wiąże się z oczekiwaniem na wizytę serwisanta, zdiagnozowanie problemu, koniecznością zamówienia u producenta elementu do wymiany. Kolejne dni opóźnienia to coraz większe straty spowodowane przestojem urządzenia.
Przed takimi sytuacjami chroni stała umowa ryczałtowa jaką można zawrzeć z profesjonalnym serwisem. Ploter serwis zapewni nie tylko szybką pomoc w razie awarii, ale i stały nadzór nad pracą urządzenia. Systematyczne konserwacje oraz kalibracja elementów to przede wszystkim zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienie nagłej awarii. Z własnego doświadczenia wiemy, że częstą przyczyną przestoju w pracy plotera jest zasychanie tuszu, bez stałych zabiegów konserwacyjnych tak prozaiczna przyczyna spowoduje przestój w pracy urządzenia.
Rutynowe przeglądy pozwalają sprawdzać na bieżąco zużycie poszczególnych elementów urządzenia i zapewnią odpowiednio wczesne zamówienie niezbędnych podzespołów i ich wymianę. Ploter to specjalistyczne urządzenie i bez odpowiedniej wiedzy nie sposób poradzić sobie nawet z prostą awarią zwłaszcza gdy jest to zaawansowane urządzenie wykorzystujące w swej pracy funkcjonalność tworzenia trójwymiarowych kształtów choćby za pośrednictwem lasera.
Wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów niejednokrotnie uchroniło współpracujące firmy przed poważną awarią i dużym wydatkiem. Wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy jak skomplikowanym urządzeniem jest ploter, a nieumiejętna ingerencja w działanie urządzenia spowoduje więcej szkody niż pożytku. Jako profesjonalny serwis ploterów specjalizujemy się w szczególności w obsłudze produktów firmy HP i Oce, a także innych renomowanych producentów ploterów.
Na podstawie zawieranych z klientami umów jesteśmy zobligowani do natychmiastowej reakcji na zgłoszenia jakiejkolwiek awarii czy zakłócenia w pracy. Zdiagnozowanie problemu niejednokrotnie wymaga przetransportowania plotera do serwisu gdyż naprawa wymaga zastosowania fachowego sprzętu. Posiadane zaplecze oraz stały kontakt z producentem umożliwia nam szybką wymianę uszkodzonej części i zwrot działającego urządzenia do zleceniodawcy.
EUROIMPEX3

Dodaj tu swój tekst nagłówka